Referencje

Skuteczność detekcji uzależniona jest przede wszystkim od: doświadczenia, wiedzy oraz profesjonalnego sprzętu. Kluczowym elementem jest zawsze człowiek, a profesjonalny sprzęt wykrywający jest tylko narzędziem w jego rękach. Specjalista ma doświadczenie i umiejętność posługiwania się nim, jest bowiem ekspertem w swoim fachu.

Efektywność

  • Kontrwywiad wojskowy
  • Wyspecjalizowane firmy
  • Biura detektywistyczne
  • Prywatni detektywi
  • Firmy ochroniarskie
  • We własnym zakresie

Opinie

Największą skuteczność w detekcji ma oczywiście kontrwywiad wojskowy, ale nie świadczy on usług kontrinwigilacyjnych publicznie. Bardzo podobną wykrywalnością mogą pochwalić się jednak cywilne, wyspecjalizowane firmy świadczące tego typu usługi antypodsłuchowe.

Całkiem nieźle radzą sobie biura detektywistyczne oraz prywatni detektywi. Ich efektywność jak również firm ochroniarskich jest zazwyczaj na bardzo podobnym poziomie z powodu używania mało profesjonalego sprzętu.

Najmniejszą szansę wykrycia będziemy mieli jeśli detekcję będziemy wykonywać we własnym zakresie, ponieważ po prostu nie będziemy dysponowali profesjonalnym sprzętem, a do tego zabraknie nam odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Major Wojska Polskiego (w stanie spoczynku), Warszawa 2014

Koszty zakupu profesjonanego sprzętu detekcyjnego zaczynają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych. Zdecydowanie więc dużo tańszym i lepszym rozwiązaniem będzie po prostu skorzystanie z usług antypodsłuchowych w wyspecjalizowanej firmie, niż zakup tego typu urządzeń do ich wykrywania. Taka wyspecjalizowana firma jak szpiegowani.pl zrobi to zdecydowanie taniej, a przede wszystkim najbardziej profesjonalnie ponieważ ma do tego odpowiednie zasoby wiedzy i sprzętu.

Marek Nowakowski (specjalista ds. bezpieczeństwa), Kraków 2016

Dysponując bogatym doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem oraz kompetentnym personelem, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki temu możemy się poszczycić bardzo wysoką skutecznością kontriwigilacyjną oraz bardzo szerokim gronem usatysfakcjonowanych kontrahentów.

Możemy pochwalić się obszernymi statystykami zdemaskowanych urządzeń szpiegowskich. Ich liczba oraz umiejscowienie mogłoby zaskoczyć niejedną osobę. Często są one tak wymyślnie i tak dobrze zakamuflowane, że wykrycie ich możliwe jest naszym unikatowym detektorem elektroniki kamuflowanej, którego jesteśmy dumnymi konstruktorami.

Wykryliśmy

Podsłuchów1727
Kamer719
Lokalizatorów1036
Spyware731266